Valiz ve Bavul Tamiri

 Valiz ve Bavul Tamiri

Hemen Hizmet Al


Valiz Tamiri

Seyahatlerin demir başı olan valizler her ne kadar dikkatli kullanırsa kullanılsın bir sür eden sonra zarar görmektedir. Kontrolleri zordur. Ancak valizler hem pahalı parçalar olduğu için hem de istenilen tarzda bir valizin bulunması zor olduğu için valiz zarar gördüğünde genelde yenisi alınmaz ve o valiz tamire verilir. Ancak valiz tamiri konusunda uzman kişi sayısı azdır. Bu nedenle işin erbabına verilmediğinde tüketici kötü tecrübeler yaşamaktadır. Levent Lostra 45 yıllık tecrübesi ile kullanıcının mükemmel sonuca kolayca ulaşmasını sağlar.

Valiz Tamir İşlemleri


valiz ve bavul tamiri

   Tekerlek Tamir ve Değişimi

   Taşıma Sapı Tamir ve Değişimi

   Çek Çek Tamir ve Değişimi

   Krıkık Valiz Tamiri

   İç Astar Tamir ve Değişimi

   Fermuar Tamir ve Değişimi

   Deri Valiz Boyama

   Deri Valiz Renk DeğişimiValiz Tamiri Fiyatları ve Bavul Tamiri Fiyatları

Valiz tamiri fiyatı belirlenirken uzmanlarımız hasarın ne olduğunu, nasıl olduğunu ve büyüklüğünü analiz eder. Sonrasında ise tamirin nasıl yapılacağını, yedek parça ihtiyacı olup olmadığını tespit eder. Tüm süreçlerden sonra fiyat bilgisi oluşur ve uzmanlarımız tarafından sizlere bilgi verilir. Onayınız alınmadan işleme başlanmaz. Teslimata kadar ki tüm süreç ile ilgili bilgi verilir.

Bavul Tamiri

Özellikle sürekli seyahat eden kişiler için çok önemli olan bavullar bir süreden sonra ya da talihsiz bir durum yüzünden zarar görmektedir. Ancak iyi ve kullanışlı bir bavul kolay kolay bulunmayacağı için bu tip sorunlar yaşayan kişiler genellikle kendilerine yeni bir bavul almak yerine zarar gören o bavulun tamir edilmesini tercih ederler. Levent Lostra 1975 'den bu yana  bavul tamiri yapmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.