TEKNOLOJİ MODAYLA, YOLCULUK RENKLERLE BULUŞUYOR. Mybag değerli eşyalarınızı korurken, yolculuğunuzu renklendiriyor.

MYBAG NEDİR?

 

Mybag valiziniz için özel bir malzemeden üretilmiş valiz kılıfıdır.

Ancak ona sadece bir valiz kılıfı demek haksızlık olur…

 

Çünkü Mybag’in üstündeki akıllı etiketi sayesinde valiziniz kaybolduğunda çok kolay bir şekilde size ulaşılabilir. Hem tarzınızı valizinize yansıtmanızı sağlayan hem de kaybolmuş valizinizi kolayca bulmanıza yarayan muhteşem ürün Mybag!

 

Şimdi Mybag’i daha yakından inceleyelim…

İŞTE MYBAG!

Mybag, üzerindeki akıllı etiketi sayesinde valizinizi tüm dünyada 3 yıl boyunca 7/24 valizleri kaybolmaya karşı koruduğu gibi, valizinizi kaybetmeniz durumunda onu bulan kişinin size kolayca ulaşmasını sağlar. Valizinizi bulan kişiler, valiz kılıfının üzerindeki kod numarasını 0850 304 8119’a SMS atarak veya web adresinde bu kod numarasını sorgulayarak valizi bulduğunu bildirebilir. Mybag ise SMS ve eposta atarak saniyeler içerisinde size valizinizi bulan kişinin iletişim bilgilerini gönderir.

 

ARTIK VALİZİNİZDE YENİ

MODA MYBAG!

 

Havaalanlarında dakikalarca süren tek kullanımlık

streç sarmaları… Sonra bu streçlerin gittiğiniz yerde

zar zor açılmasını unutun gitsin.

SANİYELER İÇİNDE GİYDİRİN

 

Mybag’i saniyeler içinde kolayca valizinize giydirebilir, saniyeler içinde kolayca çıkarabilirsiniz…

Üstelik Mybag’i yıkayabilir, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

HER SEFERİNDE PARA VERİP STREÇ SARDIRMAK MI, YOKSA YILLARCA KULLANACAĞINIZ VE

        GÜVENLE SEYAHAT ETMENİZİ SAĞLAYACAK BİR MYBAG Mİ?

KARARI SİZ VERİN.

AÇILMAYA VE HIRSIZLIĞA KARŞI KORUMA

 

Mybag güvenlik etiketleri, valizlerinizi seyahat sırasında hırsızlığa karşı korumak amacıyla, Mybag güvenlik bantları ve etiketleri grubumuzun tamamlayıcısı olarak geliştirilmiştir.

 

Ayrıca Mybag paketinin içerisinde 5 adet güvenlik bandını size ücretsiz olarak veriyoruz.

Koruma bandını Mybag’e bağladınız ve yolculuğa çıktınız…

Sizin haberiniz olmadan bu koruma bandıyla oynandığı taktirde gördüğünüz gibi bandın üstünde yazılar göreceksiniz.

 

Bu sayede valizinizin açıldığını veya içinden birşey çalındığını anlayacak, havaalanından çıkmadan önleminizi alabilecek, müdahale edebileceksiniz.

 

Mybag ve yanında valizinizin güvenliğini sağlayacak koruma bantları... İkisi de harika; ikisi de size rahat, güvenli ve renkli bir yolculuk yaşatmak için hazır.

GÜVENLİK BANDI

Mybag güvenlik bantları, valizlerinizi seyahat sırasında hırsızlığa karşı korumak amacıyla, valiz kılıfı ürünlerimizin tamamlayıcısı olarak geliştirilmiştir. Büyük titizlik gerektiren para nakil torbası sektöründe kullanılan son derece gelişmiş emniyet belirteçli güvenlik bandı teknolojisi kullanılmıştır.

MYBAG GÜVENLİK ETİKETİNİN SUNDUĞU KORUMA OLANAKLARI

 

 • Değerli eşyalarınızı seyahat sırasında çalınmaktan korur.
 • Hırsızları valizinizi hedeflemekten caydırır.
 • Teşebbüste bulunulması durumunda kurcalama kanıtı bırakır.

 

Mybag Güvenlik Bandınızda herhangi bir kurcalama belirtisi yoksa, valizinize dokunulmadığından emin olabilirsiniz. Mybag Güvenlik Bandında "OPENED" (AÇILDI) mesajı görünüyorsa, havayolu güvenliği derhal bilgilendirilmelidir.

 

Mybag Güvenlik Bandı farklıdır; çünkü...

 

Görünür kanıt olmadan çıkarılıp tekrar uygulanamaz. Aşırı sıcaklık ya da soğukluk bile yapışkanın ayrılmasını sağlayamaz. Birileri bu önlemleri kullanmaya teşebbüs ederse, etikette görünür işaretler belirecek ve böylece endişelerinizi alıp götürürken hırsızları da uzak tutacaktır. Bir daha seyahate çıktığınızda Mybag'e güvenin!

MYBAG KILIFI FAYDALARI

 • Kirlenme ve Islanmaya Karşı Koruma

 

 • Valiziniz havalimanlarında kargo bölümlerinde ve taşıma bölümünde bir çok toza ve kire maruz kalmaktadır. Mybag bu sorununuza çözüm getirdi...

 

 • Kolay Fark Edilin

 

 • Capcanlı ve sıra dışı renkleri sayesinde, onlarca valiz arasından size ait olanı kolayca seçmenizi sağlayan Mybag, valiz yolu gözleme stresini bir anda yok eden sihirli bir el gibidir.

 

 • Kaybolduğunda Bulunma

 

 • Valizinizin üzerindeki isminiz ve etiketinizin üstündeki size özgü id numarası ile valiziniz kaybolduğunda size ulaşılabilmesi için çok önemli etken olacaktır.

 

 • Açılmaya Karşı Koruma

 

 • Mybag Güvenlik Bandınızda herhangi bir kurcalama belirtisi yoksa, valizinize dokunulmadığından emin olabilirsiniz. Mybag Güvenlik Bandında "OPENED" (AÇILDI) mesajı görünüyorsa, havayolu güvenliği derhal bilgilendirilmelidir.